V našej ponuke nájdete hrnce, kastróly a hrnce rôznych typov, ktoré máme v takom množstve, že si určite vyberiete. V ponuke sú takmer všetky veľkosti v klasických aj moderných tvaroch a tiež v rôznych farbách. Ponúkame kvalitné značky ako Zwilling, Staub a Woll.

Môžete si vybrať zo všetkých materiálov - obľúbenej nehrdzavejúcej ocele alebo smaltu, ale aj liatiny, medi, keramiky a titánu. Všetky použité materiály sú kvalitné, ale vždy by ste mali myslieť na spôsob vykurovania. Napríklad v mnohých kuchyniach sa v súčasnosti používajú indukčné varné dosky a možno na nich používať len určité typy riadu.

Rôzne prevedenia hrncov

Hrnce, kastróly, panvice, fritovacie hrnce, tlakové hrnce, parné hrnce a hrnce na zaváranie nájdete v našej ponuke v mnohých rôznych prevedeniach, ktoré sa líšia nielen materiálom a veľkosťou, ale aj tvarom. Všetky sa však ľahko udržiavajú v čistote a väčšinu z nich možno umývať v umývačke riadu.

Rýchle info -2%

Súprava riadu Zwilling Vitality 5 ks

Skladom - do 3 dní
€ 290,64 € 295,75
Sada 5 kusov riadu z nehrdzavejúcej ocele so sklenenými pokrievkami Zwilling Vitality. Silné hliníkové jadro opláštené nehrdzavejúcou…
be-ready.sk nájdete na GLAMI.sk   be-ready.sk na biano.sk