STAUB_STACKABLE3

Predstavujeme nový STAUB Stackable!

STAUB STACKABLE - VŠETKO POD JEDNÝM VEKOM
Súprava riadu STAUB Stackable z kvalitnej liatiny obsahuje všetko, čo potrebujete na varenie. Je to priestorovo úsporný spoločník na všetky príležitosti. Svoje kvality dokáže pri varení. Je ideálna pre akékoľvek menu podľa vašej nálady a je tak dizajnovo atraktívna, že vyzerá skvele aj na stole.

TÁTO SÚPRAVA, C'EST MAGNIFIQUE
STAUB Stackable je priestorovo úsporná súprava riadu, ktorá obsahuje základné náčinie na všetky typy varenia. Je dômyselne navrhnutá s charakteristicky skosenými stenami, ktoré umožňujú jednoduché stohovanie, vďaka čomu sa elegantne zmestí do akéhokoľvek úložného priestoru vrátane políc, skriniek a zásuviek na hrnce.

ESTETIKA PRE MINIMALISTOV A MAXIMÁLNY PÔŽITOK
Je pre vás dôležitá estetika a funkčnosť? Súprava STAUB Stackable ponúka oboje. S touto súpravou z kvalitnej liatiny môžete servírovať veľké menu z malej kuchyne. Či už s ňou budete piecť steak, dusiť guláš, karamelizovať cibuľu, variť zeleninu alebo cestoviny v pare, alebo dokonca piecť koláč.

MÁLO MIESTA, VEĽA MOŽNOSTÍ
Cocotte hrniec, panvica a pokrievka v jednej súprave. A ak chcete, k súprave 3 kusov patrí aj nádoba na pečenie. To je sortiment STAUB Stackable: Jeden sa zmestí do druhého. Naskladané na seba a navzájom zladené sa dajú jedným ťahom preniesť na sporák. Rozvíjajú svoje zručnosti pri varení a servírovaní.

Objavte dvojdielne alebo trojdielne stohovateľné súpravy liatinového riadu STAUB Stackable, ktoré sú k dispozícii v čerešňovej, čiernej a hľuzovkovej bielej farbe.

be-ready.sk nájdete na GLAMI.sk   be-ready.sk na biano.sk