VELIKONOCE1

Veľká noc sa blíži, pripravte sa na jarné sviatky!

Vitajte vo veľkonočnom svete, kde na vás čaká množstvo farebných prekvapení - od skvelých nápadov na veľkonočné darčeky až po všetko potrebné na veľkonočné pečenie. Nechajte sa inšpirovať a užite si nádhernú Veľkú noc so svojimi blízkymi.

Veľká noc je najdôležitejším kresťanským sviatkom, ale nie je tak silne spojená s darčekmi ako Vianoce. Ak sa vám tieto dva sviatky predsa len spájajú, pozrite si náš veľkonočný sortiment a objavte skvelé výrobky, ktoré sú vhodné aj ako veľkonočné darčeky. Okrem kuchynského riadu, príborov, zapekacích misiek a pohárov môžete objaviť ešte viac.

Náš veľkonočný svet ponúka široký výber zo všetkých oblastí výrobkov. Rodičov, babičky a dedkov vždy potešia doplnky, riad alebo poháre na bohato zdobený, slávnostný veľkonočný stôl. S panvicami, pekáčmi a liatinovými hrncami od STAUB môžete vykúzliť veľkonočnú pečienku, krásne ju naaranžovať a hneď aj servírovať. Vneste do svojej kuchyne trochu farby s liatinovými hrncami Cocotte od STAUB v sviežej šalviovej farbe.

Od farebných hrncov Cocotte až po vysokokvalitné panvice, pekáče či čajníky a mnoho ďalšieho nájdete TU mnoho krásnych nápadov na darčeky.

VELIKONOCE3

Niekedy uprostred jari opäť nastal čas: Veľkonočné pečenie je tu! Ak sa vám od Vianoc nedostala do rúk stierka na cesto alebo vykrajovačky na koláčiky, možno sa už neviete dočkať, kedy začnete. A my pre vás máme v ponuke tých najlepších pomocníkov na veľkonočné pečenie.

Čo vám napadne ako prvé, keď si spomeniete na Veľkú noc? Samozrejme, veľkonočný zajačik, typický predstaviteľ veľkonočných zvykov. Veľkej obľube sa tešia aj vajíčka (najmä v podobe čokolády a sušienok) a iné zvieratká (ovečky alebo kuriatka) či kvety. Všetky pečené výrobky sa vyznačujú sviežimi, prírodnými farbami.

Jednou z hviezd každého veľkonočného pečiva sú sušienky. Veľkonočné sušienky v tvare zajačikov, ktoré sa rýchlo pripravia a potom aj rýchlo zjedia, sú vždy veľmi obľúbené. V neposlednom rade aj preto, že ich príprava je jednoduchá a rýchla. Hlavnými surovinami sú obvyklí "podozriví", ako múka, cukor, vajcia a maslo, čas pečenia je kratší ako pätnásť minút a hotové veľkonočné zajačiky môžete ozdobiť najrôznejšími dekoráciami alebo sladkou cukrovou polevou. Vďaka tomu bude veľkonočné pečenie s deťmi veľká zábava!

TU nájdete výrobky, s ktorými zvládnete klasické pochúťky na jarné sviatky za krátky čas.

VELIKONOCE4

Ak chcete vytvoriť krásnu atmosféru a pripraviť dekoratívny veľkonočný stôl, máme pre vás tie správne produkty v našej veľkonočnej ponuke. A máme aj niekoľko skvelých nápadov na dekorácie pre krásne prestretý veľkonočný stôl. Sú tu zahrnuté typické prvky pre každé stolovanie, ako sú taniere, misy alebo hrnčeky. Ponúkame však aj veľa možností na varenie, pečenie a servírovanie, ako napríklad keramickú mini kocku od spoločnosti STAUB. Pozrite sa a vyberte si niečo, čo zodpovedá vášmu vkusu a vašej predstave o krásne prestretom veľkonočnom stole!

To, čo nám ponúka príroda v tomto krásnom ročnom období, však tiež stojí za to. Veľkonočné zvončeky, tulipány a narcisy rastú a kvitnú na mnohých miestach a ukazujú sa v plnej kráse. To je jeden zo spôsobov, ako sa dá veľkonočný stôl ozdobiť a inšpirovať. Ďalšou inšpiráciou môžu byť: hyacinty, svieže zelené listy, mach alebo rozkvitnuté vetvičky.

A čo tak veľkonočné vajíčko? Na krásne prestretom veľkonočnom stole stále chýba veľkonočné vajíčko. Klasika, ktorú môžete deťom schovať nielen v záhrade, ale ktorá by mala byť aj na veľkonočnom stole. Tu môžete spojiť zábavu pri príprave Veľkej noci s dekoratívnym aspektom na veľkonočnom stole. Niekoľko dní vopred môžete vyfúknuť vajíčka, namaľovať ich farbami, ktoré sa hodia k výzdobe, a potom svoje umelecké dielo rozprestrieť na stôl k slávnostnému jedlu.

Všetko, čo potrebujete na slávnostné prestieranie veľkonočného stola, nájdete TU. Riad a príbory, krásne misky na pečivo alebo drobné pochúťky - objavte všetko, čo potrebujete na veľkonočnú oslavu a stolovanie! Vaša veľkonočná hostina bude zaručene úspešná.

VELIKONOCE2

Nech už si vyberiete akýkoľvek darček, dôležité je aj jeho zabalenie. Možno nie sú Vianoce, ale krásne balenie darčekov bude na jar pekné. Pri papieri a stužkách - rovnako ako na veľkonočnom stole - sú na dennom poriadku pekné, svetlé pastelové farby. Zelená, ružová, modrá alebo žltá znamenajú prebúdzajúcu sa prírodu a dobrú náladu. Prajeme vám krásne jarné dni!

be-ready.sk nájdete na GLAMI.sk   be-ready.sk na biano.sk